Teenused

LPG BodyLine

Teenused
 • LPG Endermologiline masaaž
 • Transion
 • Parafangoteraapia
 • Phytomer hooldused
 • Kavitatsioon
 • Depilatsioon
 • Vajalik kosmeetika

LPG Endermoloogiline masaaž

LPG massaažiga (vaakumi ja siidist rullikute abil) on võimalik mõjutada nahka, nahaalust kudet, lihaskudet, liigeseid ja eflektoorselt teisi organsüsteeme.
Meetod on leiutatud 1986. aastal Prantsusmaal ja hõlmab kolme tähtsamat valdkonda:

 • LPG endermoloogia – tselluliidi ravi ja figuuri korrigeerimine
 • LPG teraapia
 • LPG sport

LPG tehnikaid on kasutatud juba aastaid plastilise kirurgia, nahaarstide, füsioterapeudide ja spaade poolt kogu maailmas. Tänaseks olemas üle 140 kliinilise ja teadusliku uuringu, mis tõestab antud meetodi efektiivsust ja usaldusväärsust.

LPG Cellu M6 Integral on LPG kõige uuem ja efektiivsem seade millel on 40% laiem otsiku avaus, mis teeb temast -3 korda tõhusama ja efektiivsema kui eelnevad LPG aparaadid. Tema vaakum on tunduvalt sügavam, protseduur ise meeldivam ning tulemus kindlasti parem! Ootame kõiki uusi ja meie vanu kliente proovima!

LPG endermolift näohooldus

Stimuleerib näonahka. Hoolduskuuri tulemusena suureneb kollageeni ja elastiini hulk nahaaluskoes. Nahk pinguldub, kortsud vähenevad ning silenevad, nahk muutub pehmemaks, elastsemaks ja säravamaks. LPG näohooldusega on võimalik vähendada topeltlõuga.

Aktiivne kuur koosneb enamasti 5-7 protseduurist (2 korda nädalas).

LPG Endermolift  on mitme etapiline näomassaaž, kus pulseerivalt pingutatakse ja lõõgastatakse nahka ja nahaalust kude. Suurepäraste tulemuste tõttu peetakse Endermolifti  uueks alternatiiviks ilukirurgiale.
Toetamaks Endermolifti toimet, on LPG spetsialistid väljatöötanud uue kõrg-tehnoloogilise kosmeetikasarja, mis baseerub rakustimulatsioonil ja võimaldab aktiveerida naha aluskoes füsioloogilisi protsesse.

Protseduur aktiivselt stimuleerib näonahka. Hoolduskuuri tulemusena suureneb kollageeni ja elastiini hulk nahaaluskoes. Nahk pinguldub, kortsud vähenevad ning silenevad, nahk muutub pehmemaks, elastsemaks ja säravamaks. Lõõgastav näohooldus omab koorivat efekti, peale protseduuri on nahk värske ja klaar. LPG näohooldusega on võimalik vähendada topeltlõuga.

Hoolduse juurde kuulub LPG dermatseutiliste hooldusvahendite kasutamine.
LPG endermolift hoolduse näidustused: laubakortsukesed, turses või/ja tumedad silmaalused, huuleümbruse kortsud, kortsud nina-huulejoonel, lõtvunud lõuajoon, laienenud poorid, nahatoonuse langus.

Parima tulemuse saamiseks soovitatav teha intensiivkuur, mis koosneb enamasti 5-7 (10) protseduurist (2 korda nädalas). Protseduuri võib teha efektihooldusena, näiteks enne tähtsat sündmust.

LPG endermolift näohooldus kollageenmaskiga
Kollageenmask on innovatsioon LPG-lt, mis ülitõhusalt toidab, silub ja taastab näonahka. Parandab jumet ja vähendab kortsukesi. Maskil on unikaalne “uue naha”efekt, mis on saadud tänu 100% loodusliku biotselluloosi membraani kasutamisele. Koostisosadeks on kollageen, hüaluroonhape, lagritsa ekstrakt.

Armiravi
Armide paranemisel kõige tähtsam roll kollageenil. Tänapäeval on olemas mitmeid mehaanilisi ja kirurgilisi meetodeid aitamaks vabaneda armidest, kuid kõige naturaalsem viis on LPG armiravi.

LPG armiravi tehakse spetsiaalsete otsikute abil, mis stimuleerivad armi ja nahka selle ümbruses – see omakorda võimendab loomulikke protsesse ning suurendab kollageeni tootlikust.
LPG armiravi on täiesti valutu ja ohutu mittekirurgiline protseduur.

LPG armiravi on mõeldud rasedus-, põletus-, akne-, poeratsiooni- ja traumajärgsete armidele. Protseduuride käigus armid muutuvad heledamaks, pehmemaks, siledamaks ja elastsemaks.

Kõige paremaid tulemusi saab värskete armide korral (1 kuu – 1 aasta vanused armid), kuid on võimalik mõjutada ka vanemaid arme.

Transion ZlimLine Professional

Ajalugu

19-nda ja 20-nda sajandi jooksul on teadlased uurinud ja dokumenteerinud täpsemalt elektrilisi omadusi, mis kutsuksid esile lihaspingutuse. Avastati, et elektriline stimulatsioon võib lihasgruppides kutsuda esile pikaajalisi muutusi. Esimesena esitas teaduslikud tõendid selle kohta, et vool aktiveerib lihastöö 1971 aastal Luigi Galvani. Hiljutised meditsiinilised uuringud on aga täpselt välja selgitanud, millist mõju avaldab elektriline lihasstimulatsioon närvi-ja lihasrakkudele ning veresoontele.

Kuidas Transion toimib?

Transion’i aparaat tekitab elektrilise voolu esilekutsumise tagajärjel lihase kokkutõmbumise. Transion’i toimel esilekutsutud lihase kokkutõmbumine erineb tavapärasest ehk loomulikust kesknärvisüsteemi poolt toimuvast lihase kokkutõmbumisest (näit. raskuse tõstmise tagajärjel tekkivast lihasepingutusest)ning antud protsessi laad ja tugevus sõltub sellest, millised parameetrid on eelnevalt aparaadile programmeeritud.

Transion’i aparaat suudab teha seda, milleks aju pole võimeline. Aju stimuleerib paljusid lihaskiude, kuid Transion’i aparaadiga on võimalik avaldada mõju 100-le % kiududest (seega leiab aset suurem sünkroniseerimine kiududes). Lisaks sellele, erinevalt ajutegevusest, suudab Transion’i aparaat toota ühetasaseid ja kõrge kvaliteediga impulsse töösolevatesse lihasgruppidesse, ilma, et tekiks südame-ja veresoonkonna talitluse häireid ning väsimust. See omakorda annab ka parema ja ohutuma tulemuse.

Peamine vahend lihastöö sooritamiseks on elektrilise impulsi esilekutsumine ja selle tagajärjel liiguvad impulsid lihastesse närvikiudude kaudu. Impulsi roll on tekitada lihastes kokkutõmbe reaktsioon ning mehaaniline aktiivsuse tõstmine. Iga kord kui elektrilise impulsi tekitamist korratakse, kordub ka lihase kokkutõmbumine. Kui lihaseid stimuleeritakse sagedaste impulssidega, siis lihaskiud on katkematus liikumises ning stimulatsioon ei jõua enne lõppeda kui juba uus elektrilaeng on edasi antud. Seega on lihased pidevas töös. Antud fenomeni kutsutakse tetanisatsiooniks ehk korduvstimulatsiooniks, mis tekibki korduvate võngete liitmisel. Lihastöö kvaliteet ja kvantiteet sõltub programmeeritavatest parameetritest ja intensiivsusest.

Parafangoteraapia

Pakume teile täiuslikku kehahooldust liites LPG massaazi suurepärased võimalused ja parafango kehamähkimise üheks tervikuks.

PARAFANGO

Parafango on parafiini ja meremuda segu, mis sisaldab rikkalikult mineraale. Parafangoteraapia on soe ja mõnus keha protseduur ainevahetuse parandamiseks ning väga efektiivne vahend tselluliidiravis, milles kasutatakse sooja parafiini ja naturaalse meremuda tuntud raviomadusi ning spetsiaalseid ainevahetust parandavaid aktiivseerumeid ja kreeme.

Protseduur algab naha koorimisega Cremfoliant kooriva kreem-geeliga. Geel-kreem kantakse peale kergete masseerivate liigutustega, lastakse imenduda. Eemaldatakse masseerivate liigutustega ei vaja veega maha pesemist. Nahale kantakse tselluliidi tüübile vastav aktiivseerum. Aminodren jääkainete ja vedeliku liigse kogunemise korral ning Aminocel A.H.A tselluliidi korral.

Seerumid sisaldavad aminofülliini, karnitiini, alfa-hüdroksühappeid, merevetikaekstrakte, ginko bilobat ja teisi rasvarakkude ja vedelikuainevahetust stimuleerivaid aineid. Pintsli abil kantakse nahale parafango-soojendajas vajaliku temperatuurini soojendatud parafango. Seejärel kaetakse kogu piirkond spetsiaalse parafangokilega. Klient mähitakse kattekilesse. Seejärel kaetakse klient infrapuna-sauna elektrilise tekiga ja jäetakse lamama 20-30 minutiks. Spetsiaalse lõikajaga avatakse parafangokiht ja eemaldatakse see. Parafango eemaldub kergelt, eemaldamiseks ei ole vaja vett. Lõpuks kantakse nahale spetsiaalne kreem olenevalt kliendi probleemist. Lipoaminocel tselluliidi puhul ning Aminofirm naha elastsuse ja toonuse parandamiseks.

PARAFANGOTERAAPIA

 • aitab tõhusalt puhastada keha kahjulikest jääkainetest
 • parandab vere- ja lümfiringet
 • alandab turseid
 • muudab naha siledaks, elastseks ja pehmeks ning toniseerib
 • lõõgastab, värskendab ja loob suurepärase enesetunde
 • vähendab lihas- ja liigesvalusid
 • parafango protseduur on tõhus vahend tselluliidiravis
 • parafango eemaldamiseks pole vaja vett ega käia dusi all

Phytomer hooldused

Kirglikult uuendusliku merekosmeetika arendamisele pühenduv PHYTOMER loob uusi, erakordselt kõrge kvaliteediga, keskkonnasõbralikke uusimaid trende kujundavaid tooteid.

Keskkonna sõbralik kosmeetika otse meremaailma südamest! Merebiotehnoloogia kasutamine võimaldab PHYTOMERil vähendada oluliselt kemikaalide ja loodusest võetavate proovide hulka.

PHYTOMERi pretsenditud vetikate kultiveerimise programmid aitavad säästa loodusressursse ning säilitada looduses väljasuremisohus liike. PHYTOMERi mõju keskkonnake on minimaalne, sest erinevates tootmisetappides kasutatakse spetsiaalsed meetodeid, et kaitsta rikkalikku ja õrna mereökosüsteemi.
Vähendamaks maksimaalselt ökoloogilist mõju keskkonnale, kasutab PHYTOMER tootmise käigus tekkiva jäätmevee puhastamisel filtreerimisaedasid ja osaleb rohelise energia arendamises.

MADE IN FRANCE PEREFIRMA KAUBAMÄRK!
Juba läbi kolme põlvkonna PHYTOMER toob kõrge kvaliteediga tooteid, mis on pühendunud erakordsete mereliste toimainete loomisele ja mida täna turustatakse üle maailma.
PHYTOMERi puhul on tegu sõltumatu pereettevõttega, mis usub kirglikult merekosmeetika piiritusse potentsiaali.

PHYTOMER ON KVALITEETNE JA EFEKTIIVNE!

PHYTOMER hoolega juhib ja kontrollin oma toodangu tootmisprotsessi toormaterjalidest kuni lõpptooteni. Tagamaks kõrgeimat võimalikku kvaliteeti, rakendatakse toodete jälgitavuse tagamiseks igas tootmisprotsessi etapis ranget kontrolli, seega professionaalsus ja kõrged kvaliteedinõudmised tagavad PHYTOMERile koha väheste nii kõrgetele standarditele vastavate kosmeetikaettevõtete seas.

Meie e-poes on Teil võimalus osta PHYTOMERi “Mereaarde” kosmeetikat.

Kavitatsioon

Kavitatsioon on rasvarakkude lõhustamine madalasagedusliku ultraheli abil.

Ultrahelilaine läbib epidermise, dermise ja ulatub nahaalusesse rasvkoesse. Helilained fokuseeruvad kindlas kohas ja purustavad rasvkudet. Optimaalne ultraheli sagedus raskoe põletamiseks on 38-41 kHz. Kavitatsiooni tehnoloogia kasutab terapeutilisi ultrahelilaineid, mis on fokuseeritud just nahaalustesse kihtidesse. See võimaldab rasvkoe effektiivset mõjutamist ilma teiste lähedal asetsevate kudede kahjustamiseta. Umbes 90% protseduuri käigus tekkinud lagunemisproduktidest väljutatakse lümfisüsteemi, ülejäänud 10% – vereringesse. Maksimaalse effekti kiirendamiseks soovitatakse ühendada kavitatsiooni ja lümfidreneerivat protseduuri (näiteks LPG).

Protseduure on soovituslik läbi viia mitte sagedamini kui 1 kord 7 päeva jooksul. Aktiivne ravikuur koosneb 5-10 seanssist.

Vastunäidustused protseduurile:

 • rasedus- ja imetamine
 • maksa- ja neeruhaigused
 • immuunsussüsteemi häired
 • lahtised haavad ja naha vigastused ravipiirkonnas
 • vähkkasvajad
 • kilpnäärme patoloogia
 • rasvavahetuse häired
 • südamehaigused ning elektrokardiostimulaatori olemasolu
 • kroonilised infektsioonhaigused
 • sügav krooniline venoosne puudulikkus, flebiit, tromboflebiit

Depilatsioon

Depileerimise eesmärk on eemaldada nahalt soovimatud karvad. Raseerimise ja muude karva naha pinnalt eemaldavate meetodite ees on depilatsiooni eeliseks kauakestvam tulemus. Karvade tagasikasvamise aeg on kaks kuni kuus nädalat – olenevalt kliendi eripärast ja depileeritavast piirkonnast

Ette valmistamine depilatsiooniks

 • Enne depilatsiooni ära käi rannas ega solaariumis 24 h!
 • Veendu, et planeeritava depilatsiooni protseduuri päevaks oleks karva pikkus vähemalt 0,5 cm, kindlasti mitte vähem. Pikem karv probleeme ei tekita.
 • Vahetult enne depilatsiooni ära kreemita ennast. Kui vaja, teeb seda kosmeetik spetsiaalsete vahenditega.
 • Puhka ennast välja – väsinud olekus on nahk tundlikum.
 • Ole puhas.
 • Teavita teenindajat oma võimalikust eripärast, kui arvad, et see on Sinu jaoks oluline.
 • Kui teed esmakordset depilatsiooni, ära tunne ennast ebamugavalt, kui teenindaja küsib teatud haiguste kohta. See on vaid Sinu enda huvides ja jääb konfidentsiaalseks.

Peale depilatsiooni

 • Pärast depilatsiooni on keelatud päevitada 72 h – võivad tekkida pigmendilaigud, nahaärritused jne.
 • Pärast depilatsiooni ei ole soovitatav kanda kitsaid riideid kuni 48 h, kuna hõõrdumisel võib nahale tekkida ärritus.
 • Massaaž, kuumad protseduurid ja naha hõõrumine on vahatatud piirkonnas 24 h keelatud.
 • Klooritatud vees, vannis ja saunas käik on 24 h keelatud – karva väljatõmbamisel on jäänud avatud karvapoor, kust pääsevad sisse mikroobid ja ärritajad, mis võivad põhjustada karvanääpsupõletiku.
 • Aeroobika ja sportlikud harrastused on 24 h keelatud.
 • Isepäevitavate toodete kasutamine vahatatud piirkonnas on 24 h keelatud.
 • Pärast kaenlaaluste vahatamist võib deodorante ja muud sarnast kasutada alles 24–48 h möödumisel.
 • Peale näopiirkonna depileerimist võib meiki kasutada 24–48 h möödumisel – poorid võivad ummistuda!

Depilatsiooni vastunäidustused

 • Armkude (vähem kui kuus kuud vana) ja nahavigastused
 • Suured sünnimärgid depileeritavas piirkonnas (lõika kääridega seal asetsevad karvad ära)
 • Ülitundlik ja/või kuumatundlik nahk; naha ärritusreaktsioonid
 • Nakkuvad nahahaigused (nt impetiigo) või parasiidid (nt täid, sügelised)
 • Hemofiilia (veritsushaigus ehk verejooksu peatumishäire)
 • Veenilaiendid ja tromboos (veresoonte ummistus, mis on põhjustatud vere hüübimisest veresoone sees)
 • Epilepsia (oht tekitada epilepsiahoogu)
 • Diabeet (nahatraumade aeglane paranemine)
 • Erüteem (krooniline näonahahaigus, mida iseloomustab nina ja põskede punetus)

NB! Mõned vastunäidustused ei tähenda, et depileerida ei saa – teatud vastunäidustuste puhul on võimalik vältida vastavaid piirkondi.

Ei ole sobiv aeg depileerimiseks, kui …

 • Esimene menstruatsiooni päev – nahk on tavalisest tundlikum.
 • Üleväsinud, magamata klient – nahk on tavalisest tundlikum.
 • Klient, kellele on äsja depileeritavas piirkonnas tehtud elektrolüüs või laserhooldus – vahatamine moonutab karva foliikulit.
 • Klient, kes on viimase 24 h jooksul käinud rannas või solaariumis.
 • Klient, kes kasutab vahatavas piirkonnas akneravimeid või steroidkreeme.
 • Alla 16 a klientidel peab olema lapsevanema nõusolek.
 • Eakatel, lõtvunud nahaga klientidel on suurem risk nahavigastuste tekkeks. NB! See aga ei tähenda, et ei saa depileerida!

Vajalik kosmeetika

LPG BodyLine

Teenused
 • LPG Endermologiline masaaž
 • Transion
 • Parafangoteraapia
 • Phytomer hooldused
 • Kavitatsioon
 • Depilatsioon
 • Vajalik kosmeetika

LPG Endermoloogiline masaaž

LPG massaažiga (vaakumi ja siidist rullikute abil) on võimalik mõjutada nahka, nahaalust kudet, lihaskudet, liigeseid ja eflektoorselt teisi organsüsteeme.
Meetod on leiutatud 1986. aastal Prantsusmaal ja hõlmab kolme tähtsamat valdkonda:

 • LPG endermoloogia – tselluliidi ravi ja figuuri korrigeerimine
 • LPG teraapia
 • LPG sport

LPG tehnikaid on kasutatud juba aastaid plastilise kirurgia, nahaarstide, füsioterapeudide ja spaade poolt kogu maailmas. Tänaseks olemas üle 140 kliinilise ja teadusliku uuringu, mis tõestab antud meetodi efektiivsust ja usaldusväärsust.

LPG Cellu M6 Integral on LPG kõige uuem ja efektiivsem seade millel on 40% laiem otsiku avaus, mis teeb temast -3 korda tõhusama ja efektiivsema kui eelnevad LPG aparaadid. Tema vaakum on tunduvalt sügavam, protseduur ise meeldivam ning tulemus kindlasti parem! Ootame kõiki uusi ja meie vanu kliente proovima!

LPG endermolift näohooldus

Stimuleerib näonahka. Hoolduskuuri tulemusena suureneb kollageeni ja elastiini hulk nahaaluskoes. Nahk pinguldub, kortsud vähenevad ning silenevad, nahk muutub pehmemaks, elastsemaks ja säravamaks. LPG näohooldusega on võimalik vähendada topeltlõuga.

Aktiivne kuur koosneb enamasti 5-7 protseduurist (2 korda nädalas).

LPG Endermolift  on mitme etapiline näomassaaž, kus pulseerivalt pingutatakse ja lõõgastatakse nahka ja nahaalust kude. Suurepäraste tulemuste tõttu peetakse Endermolifti  uueks alternatiiviks ilukirurgiale.
Toetamaks Endermolifti toimet, on LPG spetsialistid väljatöötanud uue kõrg-tehnoloogilise kosmeetikasarja, mis baseerub rakustimulatsioonil ja võimaldab aktiveerida naha aluskoes füsioloogilisi protsesse.

Protseduur aktiivselt stimuleerib näonahka. Hoolduskuuri tulemusena suureneb kollageeni ja elastiini hulk nahaaluskoes. Nahk pinguldub, kortsud vähenevad ning silenevad, nahk muutub pehmemaks, elastsemaks ja säravamaks. Lõõgastav näohooldus omab koorivat efekti, peale protseduuri on nahk värske ja klaar. LPG näohooldusega on võimalik vähendada topeltlõuga.

Hoolduse juurde kuulub LPG dermatseutiliste hooldusvahendite kasutamine.
LPG endermolift hoolduse näidustused: laubakortsukesed, turses või/ja tumedad silmaalused, huuleümbruse kortsud, kortsud nina-huulejoonel, lõtvunud lõuajoon, laienenud poorid, nahatoonuse langus.

Parima tulemuse saamiseks soovitatav teha intensiivkuur, mis koosneb enamasti 5-7 (10) protseduurist (2 korda nädalas). Protseduuri võib teha efektihooldusena, näiteks enne tähtsat sündmust.

LPG endermolift näohooldus kollageenmaskiga
Kollageenmask on innovatsioon LPG-lt, mis ülitõhusalt toidab, silub ja taastab näonahka. Parandab jumet ja vähendab kortsukesi. Maskil on unikaalne “uue naha”efekt, mis on saadud tänu 100% loodusliku biotselluloosi membraani kasutamisele. Koostisosadeks on kollageen, hüaluroonhape, lagritsa ekstrakt.

Armiravi
Armide paranemisel kõige tähtsam roll kollageenil. Tänapäeval on olemas mitmeid mehaanilisi ja kirurgilisi meetodeid aitamaks vabaneda armidest, kuid kõige naturaalsem viis on LPG armiravi.

LPG armiravi tehakse spetsiaalsete otsikute abil, mis stimuleerivad armi ja nahka selle ümbruses – see omakorda võimendab loomulikke protsesse ning suurendab kollageeni tootlikust.
LPG armiravi on täiesti valutu ja ohutu mittekirurgiline protseduur.

LPG armiravi on mõeldud rasedus-, põletus-, akne-, poeratsiooni- ja traumajärgsete armidele. Protseduuride käigus armid muutuvad heledamaks, pehmemaks, siledamaks ja elastsemaks.

Kõige paremaid tulemusi saab värskete armide korral (1 kuu – 1 aasta vanused armid), kuid on võimalik mõjutada ka vanemaid arme.

Transion ZlimLine Professional

Ajalugu

19-nda ja 20-nda sajandi jooksul on teadlased uurinud ja dokumenteerinud täpsemalt elektrilisi omadusi, mis kutsuksid esile lihaspingutuse. Avastati, et elektriline stimulatsioon võib lihasgruppides kutsuda esile pikaajalisi muutusi. Esimesena esitas teaduslikud tõendid selle kohta, et vool aktiveerib lihastöö 1971 aastal Luigi Galvani. Hiljutised meditsiinilised uuringud on aga täpselt välja selgitanud, millist mõju avaldab elektriline lihasstimulatsioon närvi-ja lihasrakkudele ning veresoontele.

Kuidas Transion toimib?

Transion’i aparaat tekitab elektrilise voolu esilekutsumise tagajärjel lihase kokkutõmbumise. Transion’i toimel esilekutsutud lihase kokkutõmbumine erineb tavapärasest ehk loomulikust kesknärvisüsteemi poolt toimuvast lihase kokkutõmbumisest (näit. raskuse tõstmise tagajärjel tekkivast lihasepingutusest)ning antud protsessi laad ja tugevus sõltub sellest, millised parameetrid on eelnevalt aparaadile programmeeritud.

Transion’i aparaat suudab teha seda, milleks aju pole võimeline. Aju stimuleerib paljusid lihaskiude, kuid Transion’i aparaadiga on võimalik avaldada mõju 100-le % kiududest (seega leiab aset suurem sünkroniseerimine kiududes). Lisaks sellele, erinevalt ajutegevusest, suudab Transion’i aparaat toota ühetasaseid ja kõrge kvaliteediga impulsse töösolevatesse lihasgruppidesse, ilma, et tekiks südame-ja veresoonkonna talitluse häireid ning väsimust. See omakorda annab ka parema ja ohutuma tulemuse.

Peamine vahend lihastöö sooritamiseks on elektrilise impulsi esilekutsumine ja selle tagajärjel liiguvad impulsid lihastesse närvikiudude kaudu. Impulsi roll on tekitada lihastes kokkutõmbe reaktsioon ning mehaaniline aktiivsuse tõstmine. Iga kord kui elektrilise impulsi tekitamist korratakse, kordub ka lihase kokkutõmbumine. Kui lihaseid stimuleeritakse sagedaste impulssidega, siis lihaskiud on katkematus liikumises ning stimulatsioon ei jõua enne lõppeda kui juba uus elektrilaeng on edasi antud. Seega on lihased pidevas töös. Antud fenomeni kutsutakse tetanisatsiooniks ehk korduvstimulatsiooniks, mis tekibki korduvate võngete liitmisel. Lihastöö kvaliteet ja kvantiteet sõltub programmeeritavatest parameetritest ja intensiivsusest.

Parafangoteraapia

Pakume teile täiuslikku kehahooldust liites LPG massaazi suurepärased võimalused ja parafango kehamähkimise üheks tervikuks.

PARAFANGO

Parafango on parafiini ja meremuda segu, mis sisaldab rikkalikult mineraale. Parafangoteraapia on soe ja mõnus keha protseduur ainevahetuse parandamiseks ning väga efektiivne vahend tselluliidiravis, milles kasutatakse sooja parafiini ja naturaalse meremuda tuntud raviomadusi ning spetsiaalseid ainevahetust parandavaid aktiivseerumeid ja kreeme.

Protseduur algab naha koorimisega Cremfoliant kooriva kreem-geeliga. Geel-kreem kantakse peale kergete masseerivate liigutustega, lastakse imenduda. Eemaldatakse masseerivate liigutustega ei vaja veega maha pesemist. Nahale kantakse tselluliidi tüübile vastav aktiivseerum. Aminodren jääkainete ja vedeliku liigse kogunemise korral ning Aminocel A.H.A tselluliidi korral.

Seerumid sisaldavad aminofülliini, karnitiini, alfa-hüdroksühappeid, merevetikaekstrakte, ginko bilobat ja teisi rasvarakkude ja vedelikuainevahetust stimuleerivaid aineid. Pintsli abil kantakse nahale parafango-soojendajas vajaliku temperatuurini soojendatud parafango. Seejärel kaetakse kogu piirkond spetsiaalse parafangokilega. Klient mähitakse kattekilesse. Seejärel kaetakse klient infrapuna-sauna elektrilise tekiga ja jäetakse lamama 20-30 minutiks. Spetsiaalse lõikajaga avatakse parafangokiht ja eemaldatakse see. Parafango eemaldub kergelt, eemaldamiseks ei ole vaja vett. Lõpuks kantakse nahale spetsiaalne kreem olenevalt kliendi probleemist. Lipoaminocel tselluliidi puhul ning Aminofirm naha elastsuse ja toonuse parandamiseks.

PARAFANGOTERAAPIA

 • aitab tõhusalt puhastada keha kahjulikest jääkainetest
 • parandab vere- ja lümfiringet
 • alandab turseid
 • muudab naha siledaks, elastseks ja pehmeks ning toniseerib
 • lõõgastab, värskendab ja loob suurepärase enesetunde
 • vähendab lihas- ja liigesvalusid
 • parafango protseduur on tõhus vahend tselluliidiravis
 • parafango eemaldamiseks pole vaja vett ega käia dusi all

Phytomer hooldused

Kirglikult uuendusliku merekosmeetika arendamisele pühenduv PHYTOMER loob uusi, erakordselt kõrge kvaliteediga, keskkonnasõbralikke uusimaid trende kujundavaid tooteid.

Keskkonna sõbralik kosmeetika otse meremaailma südamest! Merebiotehnoloogia kasutamine võimaldab PHYTOMERil vähendada oluliselt kemikaalide ja loodusest võetavate proovide hulka.

PHYTOMERi pretsenditud vetikate kultiveerimise programmid aitavad säästa loodusressursse ning säilitada looduses väljasuremisohus liike. PHYTOMERi mõju keskkonnake on minimaalne, sest erinevates tootmisetappides kasutatakse spetsiaalsed meetodeid, et kaitsta rikkalikku ja õrna mereökosüsteemi.
Vähendamaks maksimaalselt ökoloogilist mõju keskkonnale, kasutab PHYTOMER tootmise käigus tekkiva jäätmevee puhastamisel filtreerimisaedasid ja osaleb rohelise energia arendamises.

MADE IN FRANCE PEREFIRMA KAUBAMÄRK!
Juba läbi kolme põlvkonna PHYTOMER toob kõrge kvaliteediga tooteid, mis on pühendunud erakordsete mereliste toimainete loomisele ja mida täna turustatakse üle maailma.
PHYTOMERi puhul on tegu sõltumatu pereettevõttega, mis usub kirglikult merekosmeetika piiritusse potentsiaali.

PHYTOMER ON KVALITEETNE JA EFEKTIIVNE!

PHYTOMER hoolega juhib ja kontrollin oma toodangu tootmisprotsessi toormaterjalidest kuni lõpptooteni. Tagamaks kõrgeimat võimalikku kvaliteeti, rakendatakse toodete jälgitavuse tagamiseks igas tootmisprotsessi etapis ranget kontrolli, seega professionaalsus ja kõrged kvaliteedinõudmised tagavad PHYTOMERile koha väheste nii kõrgetele standarditele vastavate kosmeetikaettevõtete seas.

Meie e-poes on Teil võimalus osta PHYTOMERi “Mereaarde” kosmeetikat.

Kavitatsioon

Kavitatsioon on rasvarakkude lõhustamine madalasagedusliku ultraheli abil.

Ultrahelilaine läbib epidermise, dermise ja ulatub nahaalusesse rasvkoesse. Helilained fokuseeruvad kindlas kohas ja purustavad rasvkudet. Optimaalne ultraheli sagedus raskoe põletamiseks on 38-41 kHz. Kavitatsiooni tehnoloogia kasutab terapeutilisi ultrahelilaineid, mis on fokuseeritud just nahaalustesse kihtidesse. See võimaldab rasvkoe effektiivset mõjutamist ilma teiste lähedal asetsevate kudede kahjustamiseta. Umbes 90% protseduuri käigus tekkinud lagunemisproduktidest väljutatakse lümfisüsteemi, ülejäänud 10% – vereringesse. Maksimaalse effekti kiirendamiseks soovitatakse ühendada kavitatsiooni ja lümfidreneerivat protseduuri (näiteks LPG).

Protseduure on soovituslik läbi viia mitte sagedamini kui 1 kord 7 päeva jooksul. Aktiivne ravikuur koosneb 5-10 seanssist.

Vastunäidustused protseduurile:

 • rasedus- ja imetamine
 • maksa- ja neeruhaigused
 • immuunsussüsteemi häired
 • lahtised haavad ja naha vigastused ravipiirkonnas
 • vähkkasvajad
 • kilpnäärme patoloogia
 • rasvavahetuse häired
 • südamehaigused ning elektrokardiostimulaatori olemasolu
 • kroonilised infektsioonhaigused
 • sügav krooniline venoosne puudulikkus, flebiit, tromboflebiit

Depilatsioon

Depileerimise eesmärk on eemaldada nahalt soovimatud karvad. Raseerimise ja muude karva naha pinnalt eemaldavate meetodite ees on depilatsiooni eeliseks kauakestvam tulemus. Karvade tagasikasvamise aeg on kaks kuni kuus nädalat – olenevalt kliendi eripärast ja depileeritavast piirkonnast

Ette valmistamine depilatsiooniks

 • Enne depilatsiooni ära käi rannas ega solaariumis 24 h!
 • Veendu, et planeeritava depilatsiooni protseduuri päevaks oleks karva pikkus vähemalt 0,5 cm, kindlasti mitte vähem. Pikem karv probleeme ei tekita.
 • Vahetult enne depilatsiooni ära kreemita ennast. Kui vaja, teeb seda kosmeetik spetsiaalsete vahenditega.
 • Puhka ennast välja – väsinud olekus on nahk tundlikum.
 • Ole puhas.
 • Teavita teenindajat oma võimalikust eripärast, kui arvad, et see on Sinu jaoks oluline.
 • Kui teed esmakordset depilatsiooni, ära tunne ennast ebamugavalt, kui teenindaja küsib teatud haiguste kohta. See on vaid Sinu enda huvides ja jääb konfidentsiaalseks.

Peale depilatsiooni

 • Pärast depilatsiooni on keelatud päevitada 72 h – võivad tekkida pigmendilaigud, nahaärritused jne.
 • Pärast depilatsiooni ei ole soovitatav kanda kitsaid riideid kuni 48 h, kuna hõõrdumisel võib nahale tekkida ärritus.
 • Massaaž, kuumad protseduurid ja naha hõõrumine on vahatatud piirkonnas 24 h keelatud.
 • Klooritatud vees, vannis ja saunas käik on 24 h keelatud – karva väljatõmbamisel on jäänud avatud karvapoor, kust pääsevad sisse mikroobid ja ärritajad, mis võivad põhjustada karvanääpsupõletiku.
 • Aeroobika ja sportlikud harrastused on 24 h keelatud.
 • Isepäevitavate toodete kasutamine vahatatud piirkonnas on 24 h keelatud.
 • Pärast kaenlaaluste vahatamist võib deodorante ja muud sarnast kasutada alles 24–48 h möödumisel.
 • Peale näopiirkonna depileerimist võib meiki kasutada 24–48 h möödumisel – poorid võivad ummistuda!

Depilatsiooni vastunäidustused

 • Armkude (vähem kui kuus kuud vana) ja nahavigastused
 • Suured sünnimärgid depileeritavas piirkonnas (lõika kääridega seal asetsevad karvad ära)
 • Ülitundlik ja/või kuumatundlik nahk; naha ärritusreaktsioonid
 • Nakkuvad nahahaigused (nt impetiigo) või parasiidid (nt täid, sügelised)
 • Hemofiilia (veritsushaigus ehk verejooksu peatumishäire)
 • Veenilaiendid ja tromboos (veresoonte ummistus, mis on põhjustatud vere hüübimisest veresoone sees)
 • Epilepsia (oht tekitada epilepsiahoogu)
 • Diabeet (nahatraumade aeglane paranemine)
 • Erüteem (krooniline näonahahaigus, mida iseloomustab nina ja põskede punetus)

NB! Mõned vastunäidustused ei tähenda, et depileerida ei saa – teatud vastunäidustuste puhul on võimalik vältida vastavaid piirkondi.

Ei ole sobiv aeg depileerimiseks, kui …

 • Esimene menstruatsiooni päev – nahk on tavalisest tundlikum.
 • Üleväsinud, magamata klient – nahk on tavalisest tundlikum.
 • Klient, kellele on äsja depileeritavas piirkonnas tehtud elektrolüüs või laserhooldus – vahatamine moonutab karva foliikulit.
 • Klient, kes on viimase 24 h jooksul käinud rannas või solaariumis.
 • Klient, kes kasutab vahatavas piirkonnas akneravimeid või steroidkreeme.
 • Alla 16 a klientidel peab olema lapsevanema nõusolek.
 • Eakatel, lõtvunud nahaga klientidel on suurem risk nahavigastuste tekkeks. NB! See aga ei tähenda, et ei saa depileerida!

Vajalik kosmeetika

LPG BodyLine

E-pood

Kehakosmeetika, näokosmeetika, kinkekomplektid, hooldused.

LPG Cellu M6 Integral

Kallid kliendid!

Teatame Teile suurepärast uudist – meie salongi on saabunud uusim LPG aparaadi mudel – Cellu M6 Integral 2!

LPG Cellu M6 Integral on LPG kõige uuem ja efektiivsem seade millel on 40% laiem otsiku avaus, mis teeb temast -3 korda tõhusama ja efektiivsema kui eelnevad LPG aparaadid. Tema vaakum on tunduvalt sügavam, protseduur ise meeldivam ning tulemus kindlasti parem! Ootame kõiki uusi ja meie vanu kliente proovima!

LPG Cellu M6 Integral

Kallid kliendid!

Teatame Teile suurepärast uudist – meie salongi on saabunud uusim LPG aparaadi mudel – Cellu M6 Integral 2!

LPG Cellu M6 Integral on LPG kõige uuem ja efektiivsem seade millel on 40% laiem otsiku avaus, mis teeb temast -3 korda tõhusama ja efektiivsema kui eelnevad LPG aparaadid. Tema vaakum on tunduvalt sügavam, protseduur ise meeldivam ning tulemus kindlasti parem! Ootame kõiki uusi ja meie vanu kliente proovima!